Gizlilik politikası


nesöyledi.com gizlilik esasları aşağıdaki gibidir:

1. üye olurken talep edilen doğum tarihi ve cinsiyet bilgileri üçüncü kişi ve kuruluşlarca paylaşılmaz. ancak, talepte bulunulması durumunda yasal mercilere iletilebilir.

2. üyelik işleminin ardından, profil ayarları bölümünden isteğe bağlı olarak ad ve soyad bilgisi girilebilir. bu bilgiler nesöyledi.com üzerinden yayınlanmaz, üçüncü kişi ve kuruluşlarca paylaşılmaz, ancak, talepte bulunulması durumunda yasal mercilere iletilebilir.

3. web sitesi veya sosyal hesap bağlantısının eklenmesi isteğe bağlı olup, bu bilgiler herkese açık olarak nesöyledi.com üzerinde yayınlanır. ancak paylaşılan bağlantılar doğrudan ticari nitelik taşımamalıdır.

4. nesöyledi.com’da yayınlanan yorumların ve içeriklerin hangi ip adresi üzerinden gönderildiğine ilişkin kayıtlar tutulur. bu kayıtlar, üçüncü kişi ve kuruluşlarca paylaşılmaz, ancak, talepte bulunulması durumunda yasal mercilere iletilebilir.

5. şikâyet kanalı üzerinde yapılan başvurularda, şikâyette bulunan kişi/üye bilgileri, şikâyete konu şahıs ve/veya kurumlarla paylaşılmaz. şikâyetin hukuki bir netice taşıması durumunda, gerekli bilgiler yasal mercilere bildirilebilir.

6. nesöyledi.com kişisel verilerinizi, ürün ve hizmetlerini geliştirmek amacıyla, üçüncü kişi ve kuruluşlarca paylaşmaksızın kendi bünyesindeki çalışmalarda kullanma hakkını saklı tutar.

7. nesöyledi.com gizlilik politikasını haber vermeksizin değiştirme hakkına sahip olup, herhangi bir değişiklik olması durumunda bunu üyelere bildirir

8. nesöyledi.com’a üye olanlar, gizlilik politikasını kabul etmiş sayılırlar.

güncelleme tarihi: 08/10/2019