Esasında çocuk ne demiş önemli değil. Nihayetinde çocuktur.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trabzon ziyareti sırasında sahneye çıkarılan ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na “hain” diye çocuk hakkında ilk kez konuştu. “Çocuk ne demiş önemli değil, nihayetinde çocuktur,” söyleminde bulundu.


Recep Tayyip Erdoğan
T.C. Cumhurbaşkanı

Onların hepsi bizim çocuklarımız. Bizim tek önemsediğimiz husus evlatlarımızın kendilerine, ailelerine, vatanına, milletine faydalı olmalarıdır. Biz, onlar gibi çocuklarımıza layık olmadıkları yerleri asla yakıştıramayız.

Biliyoruz ki çocuklarımız yarının umududur. Bütün çocuklarımızı, gençlerimizi kucaklıyoruz, hepsine sevgiyle gözümüz gibi bakıyoruz. Trabzon’da bir evladımız sahneye gelmek için ağlayarak çok ısrar edince biz de yanımıza çağırdık.

Kendisi o esnada mikrofonu kapıp bir şeyler söyledi. Esasında çocuk ne demiş önemli değil. Nihayetinde çocuktur. Ama bununla ilgili bir sürü şey konuşuldu. Onların öyle demesi, böyle demesi çok da önemli değil. Biz ne yaptığımıza bakacağız; bu ülkenin evlatları arasında hiçbir ayrım yapmadan yolumuza da aynı kararlılıkla devam edeceğiz

Recep Tayyip Erdoğan başka ne söyledi?


Sen de düşüncelerini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.