CHP varken Türkiye’nin başka düşmana ihtiyacı yoktur


Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Kılıçdaroğlu’nun sürekli Türkiye’yi yabancılara şikayet ettiğini ve yabancı yatırımcılara tehditlerde bulunduğunu ifade ederek, “Kılıçdaroğlu gibi ülkesini yabancılara şikayet eden ana muhalefet partisi lideri dünyanın hiçbir yerinde yoktur,” söyleminde bulundu.


Erkan Akçay
MHP Grup Başkanvekili

Kılıçdaroğlu, ‘Türkiye’de hiç kimsenin mal ve can güvenliği yok. Türkiye’ye yatırım yapmayın,’ diyerek her fırsatta Türkiye’yi yabancılara şikayet etmektedir. Kılıçdaroğlu gibi ülkesini yabancılara şikayet eden ana muhalefet partisi lideri dünyanın hiçbir yerinde yoktur.

Kılıçdaroğlu, Türkiye’deki büyükelçilere mektup göndererek, ‘Kanal İstanbul Projesini desteklemeyin. İktidara geldiğimizde projeyi durduracağız. Kredi veren ülkeyle aramıza mesafe koyacağız. Şirketlerin paralarını ödemeyeceğiz,’ diyerek yabancı yatırımcıları tehdit etmiştir.

Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP, sürekli siyasi istikrarsızlık ve kaos yaratmaya çalışmakta, korku ve umutsuzluk pompalayarak gerilim politikası yürütmektedir. Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP varken Türkiye’nin başka düşmana ihtiyacı yoktur…

Erkan Akçay başka ne söyledi?


Sen de düşüncelerini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.