Bir komedyen niye orman yangınlarıyla ilgili bu kadar konuşur diye düşünse sayın Varank


Orman yangınlarıyla ilgili olarak yaptığı açıklama Bakan Varank tarafından alaycı bir dille eleştirilen Şahan Gökbakar’dan cevap geldi. Ünlü komedyen, “Ben komedyenim, orman yangını uzmanı değilim… Bir komedyen niye bu kadar yangınları konuşur, sayın Varank bunu düşünse…” açıklamasında bulundu.


Şahan Gökbakar
oyuncu komedyen

Ben komedyenim, komediyle ilgili birçok şey sorabilirsiniz, tarihe de meraklıyım tarihle ilgili de sorular sorabilirsiniz. Araştırırım, bilirim. Orman yangınları konusunda daha önce hiçbir bilgim yoktu. Karşılaştıktan sonra fark ettim. Bunu neden söylüyorum? Çünkü ‘orman uzmanı’ demiş sayın Varank. Ben orman uzmanı değilim. Kendisi de beni çok iyi tanır.  Birkaç kez görüşmüşlüğümüz de vardır. İnsan olarak da sevdiğim bir insandır. ODTÜ mezunudur, ben de ODTÜ’de hayatımın büyük bölümünü geçirdim. Kişisel olarak da benim orman yangını uzmanı olmadığımı bilir. Öyle bir iddiam da yok. Olsun da istemiyorum.

Ben aslında buna mecbur kaldım. Bir komedyen niye orman yangınlarıyla ilgili bu kadar konuşur diye düşünse sayın Varank doğru noktaya çıkabilir.

Şahan Gökbakar başka ne söyledi?


Sen de düşüncelerini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.