söylem | en son rastgele

İYİ Parti Genel Başkanı Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerif’i geçtiğimiz günlerde ziyaret ederek iki rekât Tahiyyetü’l-mescid namazı kıldı. Tahiyyetü’l-mescid namazı mescidin selamlanması, saygı gösterilmesi demek ise de esasen Yüce Allah’a şükür, saygı ve tazimdir. Bana göre bu ziyareti ve ibadeti ziyadesiyle memnuniyet vericidir. Allah kabul etsin. Zillet İttifakı’nın üç asıl ortağından ikisinin, yani CHP ile örtülü ortak HDP’nin Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerif’e menfi yaklaşımı ortadadır.
Ancak İYİ Parti Genel Başkanı son hareketiyle onlardan ayrışmış, ayrı düşmüştür. Meral Hanımın kendisi adına hayırlı bir gelişmedir. Sayın Akşener’in böyle gitmeyeceğini, böyle ittifak olmayacağını, olsa bile bir ayağının çukura düştüğünü görüp derhal ve çok kısa süre içinde evine dönmesi doğru ve tutarlı bir davranış olacaktır. Evinde rahatı ve huzuru bulacaktır. İkbal ile idbar arasında sıkışıp kalmak yerine, kaldı ki zillete düşmektense EVDE olmak isabetli bir tercihtir.

cohen paylaştı 05/08/2020 00:36

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yaptığı yazılı açıklamada, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e çağrıda bulunmuştur.

Siteye üye olarak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

yorum yaz
kişi

Tuğçe Kazaz

Manken

Kemal Unakıtan

Türkiye Maliye Bakanı

Nikol Paşinyan

16.Ermenistan Başbakanı

Kerem Tunceri

Eski Türk Millî Basketbolcu

Emina Jahović

Şarkıcı

Fidel Castro

Küba Komünist Partisi Birinci Sekreteri

emine özkan

Yeşiller Partisi Eş Sözcüsü

Hayrettin Öztürk

Samsun eski Müftüsü

Müslüm Gürses

Şarkıcı