Gizlilik politikası

nesöyledi.com gizlilik esasları aşağıdaki gibidir:

1. üye olurken talep edilen doğum tarihi ve cinsiyet bilgileri üçüncü kişi ve kuruluşlarca paylaşılmaz. ancak, talepte bulunulması durumunda yasal mercilere iletilebilir.

2. üyelik işleminin ardından, profil ayarları bölümünden isteğe bağlı olarak ad ve soyad bilgisi girilebilir. bu bilgiler nesöyledi.com üzerinden yayınlanmaz, üçüncü kişi ve kuruluşlarca paylaşılmaz, ancak, talepte bulunulması durumunda yasal mercilere iletilebilir.

3. web sitesi veya sosyal hesap bağlantısının eklenmesi isteğe bağlı olup, bu bilgiler herkese açık olarak nesöyledi.com üzerinde yayınlanır. ancak paylaşılan bağlantılar doğrudan ticari nitelik taşımamalıdır.

4. nesöyledi.com’da yayınlanan yorumların ve içeriklerin hangi ip adresi üzerinden gönderildiğine ilişkin kayıtlar tutulur. bu kayıtlar, üçüncü kişi ve kuruluşlarca paylaşılmaz, ancak, talepte bulunulması durumunda yasal mercilere iletilebilir.

5. şikâyet kanalı üzerinde yapılan başvurularda, şikâyette bulunan kişi/üye bilgileri, şikâyete konu şahıs ve/veya kurumlarla paylaşılmaz. şikâyetin hukuki bir netice taşıması durumunda, gerekli bilgiler yasal mercilere bildirilebilir.

6. nesöyledi.com kişisel verilerinizi, ürün ve hizmetlerini geliştirmek amacıyla, üçüncü kişi ve kuruluşlarca paylaşmaksızın kendi bünyesindeki çalışmalarda kullanma hakkını saklı tutar.

7. nesöyledi.com gizlilik politikasını haber vermeksizin değiştirme hakkına sahip olup, herhangi bir değişiklik olması durumunda bunu üyelere bildirir

8. nesöyledi.com’a üye olanlar, gizlilik politikasını kabul etmiş sayılırlar.

güncelleme tarihi: 08/10/2019

kişi

Hüsnü Boztepe

AK Partili Meclis Üyesi

Leyla Halid

Filistin Halk Kurtuluş Örgütü Üyesi

Zhang Hanhui

Çin’in Rusya Büyükelçisi

Gökhan Çıra

Futbolcu

Yasin Öztürk

İYİ Parti Denizli Milletvekili

Feridun Sinirlioğlu

Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Daimî Temsilcisi

Münir Özkul

Oyuncu

Suat Hayri Ürgüplü

11. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı